איך ללמוד גרפיקה דרך האינטרנט עסקים היום לא יכולים להתקיים ללא מעצבים גרפיים שאחראים על  כל תהליך השיווק והפרסום

שיעורי הסבר מה מעצבים גרפיים עושים בחברות הייטק – מדינת ישראל  נחשבת לבירת ההייטק העולמית ובין המבוקשות ביותר בתחום ההיי-טק ועיצוב. אם אתם גרים בישראל תוכלו לראות שיש אינספור חברות הייטק שמפתחות מוצרים לעולם כולו. מעצבים גרפיים מאוד מבוקשים בתעשייה בגלל שהם עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים. מתכנתים הם לא מעצבים גרפיים אלא רק מפתחים מוצרים שחברות ההייטק מבצעות. השיתוף פעולה לבוגרים מסלול עיצוב גרפי ותקשורת חזותית מול המתכנתים יוצר ביקוש אדיר בעולם הגרפיקה הממוחשבת. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר מה מעצבים גרפיים עושים בחברות הייטק כדי לתת לכם אינדיקציה ומידע חשוב לקראת מה אתם הולכים.

כיצד להעביר את המסרים השיווקיים  – הביקוש בתעשיית העיצוב הגרפי וההייטק למעצבים גרפים.

עולם הדפוס וגם לעולם האינטרנט הביקוש מטורף – עסקים היום לא יכולים להתקיים ללא מעצבים גרפיים שאחראים על  כל תהליך השיווק והפרסום. הרשתות החברתיות שינו לגמרי את האופן בו עסקים מפרסמים ומביאים לקוחות חדשים. כדי לעצב בצורה מקצועית ברשת החברתית המעצב הגרפי צריך להחליט איזה צבעים להשתמש וכיצד להעביר את המסרים השיווקיים באמצעות אלמנטים ויזואלים. האחריות היא מאוד גדולה על המעצבים גרפים ולכן הביקוש עלה עם ההתקדמות הטכנולוגית שכולנו רואים בשנים האחרונות. נוכל לראות אפליקציות שונות ועוד אינספור פרמטרים שנהפכו לשימוש יומיומי בצורות טכנולוגיות. המעצבים הגרפיים מבוקשים בתעשייה גם לעולם הדפוס וגם לעולם האינטרנט ולכן השכר של בוגרי מסלול מעצב גרפיקה תקשורת חזותית מתחיל לאחר הלימודים ב 17 אלף שח נטו.

תבנו מודעות מקצועיות לקידום מכירות מה לומדים במסלול לימודי תקשורת חזותית?

לימודי תקשורת חזותית כוללים את כל נושא המיתוגי של עסקים. תלמדו מה הצרכים של העסק וכיצד להתאים קומפוזיציות וטיפוגרפיה נכונות שיעבירו את המסר בצורה נכונה. תבנו מודעות מקצועיות לקידום מכירות ותעבדו על תוכנות גרפיקה של חברת אדובי. חוקי עיצוב נלמדים לכל אורך לימודים בשפה העיצובית מוטמעת בתוכנת פוטושופ אילוסטרייטור,  תוכנת אינדיזיין.

 כיצד לעבוד על מערכת בניית אתרים וורדפרס בניית אתרים המשך לימודי עיצוב גרפי.

להתאים את האפליקציה לאתר אינטרנט – מסלול תקשורת חזותית כולל  שני  מסלולים עיצוב גרפי ובניית אתרים ולאחר שהסטודנטים מבינים לאורכו ולרוחבו את נושא עיצוב גרפי אפשר להתחיל ללמוד בניית אתרים. עולם בניית אתרים יש לו חוקים משלו ולכן המעצבים הגרפיים לומדים כיצד להביא גולשים דרך מנוע חיפוש גוגל. תלמדו כיצד לעבוד על מערכת בניית אתרים וורדפרס ולהתאים את האפליקציה לאתר אינטרנט.  לכל אורך הקורס תבנו תיק עבודות  הדבר היחידי שיאפשר להתקבל לאחר סיום הלימודים לעבודה.

אפשרויות הלמידה של תקשורת חזותית.

הסברים על נושא תקשורת חזותית – רמת גן / תל אביב או חיפה  עיר עם אינספור מכללות ובתי ספר להייטק ויש את האפשרות ללמוד גם בצורה פרטית ואישית אונליין מהבית. בשיטת לימודים תקשורת חזותית אונליין בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין המחשבים. באמצעות תוכנה זו המורה יכול לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט להזיז את העכבר דרך תוכנת חיבור עם צפייה במסך של הסטודנט. במהלך השיעור תקבל הסברים על נושא תקשורת חזותית ולאחר מכן נמשיך לתרגל את החומר. לכל אורך לימודים הסטודנטים בונים תיק עבודות הדבר הכי חשוב ביותר בסיום הלימודים. למידה אישית ופרטית תאפשר לקבל  תשומת לב מלאה וכך נוכל להספיק ללמוד חומר רב. אפשר להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ונציג הלימודים ישוחח איתך על מגוון אפשרויות הלמידה מהבית אחד על אחד עם מורה פרטי.

אפשרויות עבודה לבוגרי תקשורת חזותית מה מתאים לטרנדים החדשים ב-2020.

שיש לכם תיק עבודות מקצועי תוכלו להתברג במהירות בישראל ובעולם כולו בעבודות, נוכל לראות שיש אינספור חברות הייטק שמפתחות מוצרים לישראל ולעולם כולו. שיתוף הפעולה בין מעצבים ומתכנתים מאפשר לעצב מוצרים על פי חוקי העיצוב הגרפי מיקוד המעצבים הגרפים ליצירת אפליקציות תוך הטמעה של כל חוקי חווית המשתמש. בתעשייה ככל שיש לכם תיק עבודות מקצועי תוכלו להתברג במהירות. זה לא משנה איזה תעודה יש לכם או אם למדתם את התחום הזה לבד מה שיקבע בסופו של דבר אם תקבלו עבודה או שתעבדו בתחום זה מהבית זה אך ורק איך תיק עבודות שלכם נראה והאם מתאים לטרנדים החדשים ב-2020.