איך ללמוד גרפיקה ממוחשבת – אוהבים את עולם העיצוב ולא יודעים כיצד להתחיל? – הסברים מדהימים על גרפיקה ועיצוב רגע לפני הלימודים המקצועיים

חווית למידה מדהימה ומקצוע מכניס וכובש. רוצים להתחיל לעזור ללקוחות לשווק עסקים במדיות השונות? אוהבים את עולם העיצוב ולא יודעים כיצד להתחיל? הכנו לכם בכתבה הבאה הסברים מדהימים לקראת מה אתם הולכים. השיעורים בעמוד זה מוסברים ביוטיוב בשפה העברית כדי להראות לכם מה מעצבים גרפיים עושים בחברות הייטק ופרסום. אם אתם אוהבים את עולם העיצוב והמדיה הדיגיטלית בהחלט תמצאו בכתבה זו  תוכן מעניין שיאפשר לכם לעבוד בתור שכירים או פרילנסרים מקצועיים.

 עולם העיצוב והמדיה הדיגיטלית  ללמוד גרפיקה ממוחשבת

כיצד ליצור בצורה עצמאית מיתוג  – בתקופת הלימודים תלמדו כיצד לייצר גרפיקות באמצעות טיפוגרפיות נכונות להכנת פרסומות וכרזות שונות שירוצו ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תלמדו כיצד ליצור בצורה עצמאית מיתוג לעסקים ולפתח קונספט עיצובי לעסק חדש וישן. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק העבודות בפרויקט הגמר שתכינו בסוף הקורס.

לעבוד כבר בתקופת הלימודים ולאחריה – ללמוד גרפיקה ממוחשבת התעודות –

לעצב את האלמנטים הויזואלים בצורה מקצועית – בתחום העיצוב הגרפי תעודות אין להם חשיבות בכלל. מה שרוצים לראות חברות הייטק או משרדי הפרסום זה כיצד אתם יכולים לעזור ללקוחות לפרסם לקדם את העסקים שלהם באמצעות גרפיקה ויזואלית נכונה. יבדקו כיצד אתם מעבירים טרנדים חדשים ובאיזה תוכנות השתמשתם כדי לעצב את האלמנטים הויזואלים בצורה מקצועית. ככל שתיק העבודות שלכם מדבר על רלוונטיות מול מה שקורה כיום בעולם התקשורת והמחשבים בהחלט תוכלו להתחיל לעבוד כבר בתקופת הלימודים ולאחריה.

מניפולציות גרפיות באמצעות אלמנטים ויזואלים גיאומטרים התוכנות הנלמדות בלימודי גרפיקה ממוחשבת

לכל אורך הלימודים תבנו את הגרפיקה הפרסומית – בלימודי גרפיקה ממוחשבת תעבדו על התוכנות של אדובי החברה שאיתה מעצבים גרפיים מוצאים פתרונות דיגיטליים להכנת גרפיקה פרסומית. באמצעות תוכנת הפוטושופ תכינו כרזות פרסומות בשילוב תמונות וטיפוגרפיה נכונה. בתוכנת אילוסטרייטור תעבדו על הקו וצורה ותיצרו מניפולציות גרפיות באמצעות אלמנטים ויזואלים גיאומטרים. בתוכנת אינדיזיין תעבדו בשיתוף פעולה מלא עם סופרים כדי להכין ספרים וקטלוגים שיווקיים. לכל אורך הלימודים תבנו את הגרפיקה הפרסומית בהתאם לחוקים ולכללים שמותאמים כיום ב2020. היצירתיות וחשיבה זה נושא שנלמד לכל אורך הקורס כדי לתת לסטודנט כלים להתמודד לאחר תקופת הלימודים.

בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ותרגילים – איך לפתח לסטודנט את היכולות לפתח תוצרים סופיים בעיצוב גרפי.

ל תשומת הלב להכנת תיק עבודות – בתחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי בדרום ובתי ספר להייטק. יש לכם את האפשרות ללמוד דרך האינטרנט דרך מערכת למידה מקוונת. תוכנת החיבור מאפשרת למורה לעבוד ישירות על המחשב של הסטודנט ולהזיז את העכבר תוך הסברים איך לעצב שלטים או אתר האינטרנט. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת שיחה ישירה בין המורה לסטודנט. במסגרת לימודים אישיים סטודנט מקבל את כל תשומת הלב להכנת תיק עבודות ולהעצמה של החומר הלימודי. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ותרגילים כדי לפתח לסטודנט את היכולות לפתח תוצרים סופיים בעיצוב גרפי.

שירותי גרפיקה ושיווק לחברות אינטרנט  – בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי משתלבים בתעשיית הפרסום בחברות הייטק. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית לתת שירותי גרפיקה ושיווק לחברות אינטרנט ולמשרדי הפרסום. כבר בתקופת הלימודים תוכלו להתחבר לקבוצות דרושים בפייסבוק ולראות אינספור מודעות בתחום. מה שיבקשו ממך מזה אך ורק קישור לתיק עבודות כדי לראות רלוונטיות למה שקורה היום.