גרפיקה ממוחשבת אילוסטרייטור – ADOBE ILLUSTRATOR 2020/2021 CC רוצים לדעת מה זה תוכנת גרפיקה ממוחשבת

איך להתחיל לעבוד בעולם הפרסום והשיווק מה תוכנת וקטור כמו אילוסטרייטור יכולה לעשות? מה זה וקטור גרפי?. –  ADOBE ILLUSTRATOR 2020/2021 CC רוצים לדעת מה זה תוכנה וקטורית מעולם הגרפיקה ממוחשבת של אדובי? איך עובדים בתוכנת הפוטושופ ומייצרים מניפולציות? בכתבה הבאה תוכלו לראות סרטון גרפיקה ממוחשבת שיסבירו לכם מה מעצבים  כיום ב2020 עושים בחברות פרסום וכיצד מכינים פרסומות לפייסבוק. התוכנות בגרפיקה הנחשבות ופופולריות מאוד בגלל שהם מאפשרות למעצבים הגרפים לבצע מניפולציה לכל מטרה. השיעורים בעמוד זה נעשו בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לדעת איך להתחיל לעבוד בעולם הפרסום והשיווק.

עולם הפרסום והשיווק על גרפיקה ממוחשבת אילוסטרייטור

לבצע פרסומת או מודעה בשימוש של תמונה ויזואלית – באמצעות גרפיקה ממוחשבת מעצבים גרפיים יכולים לבצע פרסומת או מודעה בשימוש של תמונה ויזואלית או אלמנטים גיאומטרים שנעשים בתוכנות הגרפיקה. מעצבים בתקופת הלימודים לומדים את כל החוקים של עיצוב גרפי כדי להכין את הפרסומת שתעבוד בצורה שיווקית אל הנושא שאליו מעצבים, לומדים כיצד לבצע קומפוזיציות בעיצוב ואיך למשוך את הצופים במודעה כדי לבצע פעולות שונות.

תוכנת הפוטושופ  תחום עיבוד גרפי בגרפיקה ממוחשבת.

התוכנה אלופה ביצירת מניפולציות ושימושית  – באמצעות תוכנת הפוטושופ של חברת אדובי המעצבים מכינים פרסומות שכוללים תמונות ואלמנטים שונים. התוכנה מדהימה ביצירת מניפולציות ושימושית מאוד בעולם הצילום. באמצעות פוטושופ אפשר להכין רקעים או לצבוע אזורים עם מברשות שונות. כל תמונה  שנכנסת אל תוכנת הפוטושופ יכולה לצאת בצורה אחרת לעומת מה שהייתה בהתחלה. התוכנה אלופה ביצירת מניפולציות ושימושית מאוד בעולם הפרסום והשיווק.

לימודים מהבית איך זה קורה? תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

לוגו, ציור דיגיטלי, צורות גיאומטריות – מה זה צורות גיאומטריות של עיטורים גרפיים – אילוסטרייטור מה זה התוכנה הזאת?

איך להכין אפליקציות מעוצבות – אילוסטרייטור היא תוכנה מרכזית מאוד ביצירת גרפיקות וקטוריות. התוכנה נלמדת בלימודי עיצוב גרפי  ובאמצעותה אפשר להכין לוגו, ציור דיגיטלי, צורות גיאומטריות של עיטורים גרפיים ועוד אינספור דברים שתוכנת אילוסטרייטור מאפשרת לעשות מניפולציה על קו וצורה. התוכנה מרכזית מאוד בלימודי עיצוב גרפי ומאפשרת למעצבים לבנות תיק עבודות או להכין אפליקציות מעוצבות.

 תוכנת עריכה שמקבלת גרפיקות  תוכנת אינדיזיין אלופה בספרי רב עמודים

תוכנת אינדיזיין שימושית מאוד בהפקות של ספר או הכנת קטלוג שיווקי. המעצבים הגרפיים עובדים בשיתוף פעולה עם סופרים ומקבלים כמויות של טקסט  תרבות  לאחר מכן מסדרים את זה לעמודים. התוכנה היא לא תוכנת עיצוב אלה תוכנת עריכה שמקבלת גרפיקות שנעשו בתוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור.

כלים מרכזיים ביצירת עיצובים גרפיים

לסיכום. התוכנות הגרפיות הם כלים מרכזיים ביצירת עיצובים גרפיים. כדי להיות מעצב גרפי מקצועי עליכם ללמוד לא רק את התוכנות הגרפיקה הממוחשבת אלה את כל חוקי העיצוב המקובלים כיום בתעשייה. תצטרכו ללמוד להבין מה הצורך של הפרסום ולהתאים את הנתונים הללו לקהל היעד שאליו אתם הולכים לעצב. תלמדו כיצד לבצע סימטריות ומשקלים של צבעים ועוד אינספור דברים שעולם העיצוב הגרפי נמצא בתוכו. בלימודי תעודה של  גרפיקה ממוחשבת הסטודנטים בונים תיק עבודות ותעודה מתקבלת בסוף הלימודים.