גרפיקה ממוחשבת באזור המרכז – לקחת קורס מקצועי 2020

אפשרויות רבות לשווק פרסם חינם ברשת החברתית – שיעורי תקשורת חזותית מוסברים בשפה העברית ביוטיוב – אי אפשר להתעלם ממה שקורה היום בעולם העסקים ובמיוחד ברשתות החברתיות. היום לעסקים יש אפשרויות רבות לשווק פרסם חינם ברשת החברתית פייסבוק ואינסטגרם ולכן נוצר ביקוש עצום למעצבים גרפים וגרפיקאים שיספקו את השירותים הללו. בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם הסברים רחבים לקראת מה אתם הולכים ללמוד שיעורי הסבר בשפה העברית שיסבירו לכם מה זה תקשורת חזותית ולקראת מה אתם הולכים. שיעורי גרפיקה ועיצוב מוסברים בשפה העברית ביוטיוב ותוכלו לראות את החשיבה הרחבה שמעצבים גרפים מבצעים בשימוש תוכנות גרפיות. נדבר איתכם על היצירתיות ואיך אפשר ללמוד את התחום כדי  להתקבל ישירות למקומות עבודה.

גרפיקה ממוחשבת באזור המרכז ועיצוב גרפי.

תלמדו את השפה העיצובית – במסלול לימודי עיצוב גרפי לומדים המעצבים המתחילים כיצד לעזור לבעלי העסקים לפרסם מודעות בצורה מקצועית. היום גולשים הרבה יותר חכמים ומבינים מה זה מיתוג גרפי וכיצד מודעה הולכת להיות. תלמדו את השפה העיצובית וכיצד לבצע קומפוזיציות בצורה הנכונה. תבינו את המשמעות של הצבעים וכיצד להתאים את הצבע בהתאם לקהל היעד. את כל המניפולציות הויזואליות שתבצעו בתוכנות הגרפיקה תיישמו לתוך תיק עבודות מקצועי שיכלול אינספור דוגמאות שתעשו במהלך הלימודים. התוכנות הגרפיות הן חלק בלתי נפרד מהלימודים ועל כך נרחיב בפסקאות הבאות.

יצירת מניפולציות להכנת לוגואים ומיתוג גרפי גרפיקה ממוחשבת באזור המרכז –  חברת אדובי.

תבנו ספרים וקטלוגים – את כל חוקי העיצוב הגרפי תצטרכו לעשות בתוך תוכנות גרפיקה של חברת אדובי. התוכנות המדוברות הם  פוטושופ, אילוסטרייטור  תוכנת אינדיזיין. כל תוכנה יש לתפקיד אחר בסגנון עיצוב בצורה שונה. באמצעות פוטושופ תעבדו על תמונות ובאילוסטרייטור תיצרו קווים וצורות ליצירת מניפולציות להכנת לוגואים ומיתוג גרפי. בתוכנת אינדיזיין תבנו ספרים וקטלוגים לעולם השיווק. לכל אורך הקורס תבנו תיק עבודות כשלב המקדים לתקשורת חזותית.

תיק עבודות הדבר היחידי שיאפשר לכם להשתלב בתעשייה  תעבדו על תוכנת  אתרים תוך עיצוב  חווית משתמש – גרפיקה ממוחשבת באזור המרכז ובניית אתרים

לאחר סיום לימודי עיצוב גרפי והבנה מעמיקה של מה זה עיצוב תעבדו על מערכות לבניית אתרים הפופולריות כיום בישראל ובעולם כולו. תעבדו על תוכנת הוורדפרס ותוכנת אלמנטור תוך עיצוב  חווית משתמש בצורה נכונה. במהלך הלימודים תכניסו אלמנטים גרפיים שנעשו בתוכנות אדובי במסלול הראשון לתוך מערכות בניית אתרים. תלמדו כיצד לעצב אפליקציות.  תיק העבודות שלכם צריך לכלול אינספור עבודות שכוללות אתרי אינטרנט ואפליקציות יחדיו. תיק עבודות הדבר היחידי שיאפשר לכם להשתלב לתעשייה המבוקשת ביותר בישראל כיום ובחברות הייטק בפרט.

 אתם מעצבים ומעבירים חשיבה קונספטואלית – תעודת מעצב  מקצועי ותיק העבודות.

תיק עבודות זה הדבר החשוב ביותר כיום כדי להתקבל למקומות עבודה כמו הייטק ומשרד הפרסום. אף אחד לא מעניין אותו איפה סיימתם לימודים או אם בכלל למדתם את התחום בצורה מסודרת. מה שרוצים לראות זה אך ורק איך אתם מעצבים ומעבירים חשיבה קונספטואלית תוך שימוש בטרנדים חדשים המקובלים כיום בתעשייה. ככל שתיק עבודות של יהיה מקצועי תוכלו להשתלב במהירות.

 עסקים ללא מעצבים גרפיים לא יכולים לקדם אתר אינטרנט  – לימודי תקשורת חזותית

מה שחשוב היום בתעשייה זה לא  תעודה מקצועית  – תחום התקשורת החזותית אפשר ללמוד במכללות הייטק בתל אביב או בשיטת לימודים באינטרנט אונליין. לימודים אונליין באינטרנט מאפשרים לכם לקבל את כל תשומת הלב אחד על אחד דרך שיתוף מסכים. בית הספר מספק לכם תוכנת חיבור שבאמצעותה המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהזיז את העכבר תוך הסברים איך לעצב גרפיקה או אתר אינטרנט. השיעורים הם אחד על אחד לימודים פעם בשבוע שיאפשרו לכם ללמוד ולעבוד.

בעמוד זה הכנו במיוחד בשבילכם טופס צור קשר תוכלו להשאיר פרטים בעמוד ונציג הלימודים יצור איתכם קשר כדי לתת לכם פרטים איך לומדים מהבית וכמה עולה התחום.

לסיכום מה שחשוב היום בתעשייה זה לא  תעודה מקצועית שתקבלו אלא אך ורק מה אתם יכולים לעשות לעסקים כדי לשווק אותם ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם  ועוד. עסקים ללא מעצבים גרפיים לא יכולים לקדם אתר אינטרנט או להביא גולשים. מערך המכירות והשיווק של כל עסק היום תלוי במעצבים גרפיים בכל הגורמים שהוזכרו בכתבה.