לימודי עיצוב גרפי בחדרה טכנולוגיה ועיצוב גרפי

עיצוב גרפי כיום הוא מקצוע טכנולוגי מתקדם מאוד. בעבר זהו היה מקצוע אומנותי אשר שייך לכל האנשים שאומנות הציור והשימוש בידיים ככלי עבודה היו מנת חלקם. בעשרים שנים האחרונות, עם כניסת המחשבים באופן מסיבי אל חיינו, הפך העיצוב הגרפי למקצוע אומנותי אשר נעשה במחשב. כיום מעצב גרפי לא חייב להיות צייר. כיום הדרישה היא אחרת והיא מדברת על יצירתיות ומחשבה מחוץ לקופסא. מעצבים גרפיים כחלק מלימודי עיצוב גרפי בחדרה אונליין מהבית מפתחים את היצירתיות ככל שהם מעמיקים את לימודיהם. הם עושים זאת בעזרת כלים גרפיים חדשניים שהם בעצם התוכנות הגרפיות של חברת אדובי.

תוכנת הפוטושופ לעיבוד תמונות

הפוטושופ היא למעשה תוכנה מבית היוצר של אדובי. זוהי תוכנה אשר עובדת על פיקסלים ותפקידה ליצור עיבוד תמונה. תמונות הן למעשה סוג של אומנות שבאמצעותה ניתן להעביר מסר ועם התוכנה ניתן למעשה ליצור מניפולציות על תמונות ולהעביר מסרים שונים. ניתן ליצור דרמטיות בתמונה, לעשות לה תיקונים, להפוך אותה למיושנת או להעביר דרכה מסר של שמחה. אלו רק מספר דוגמאות קטנות ומבחינת יצירת המניפולציות השמיים הם גבול היצירתיות. כסטודנטים ללימודי עיצוב גרפי בחדרה אונליין מהבית תלמדו לאורך הקורס איך ליצור את אותן מניפולציות בעזרת הפוטושופ. זהו כלי נהדר לעבוד איתו, הוא נוח מאוד ורבים מעוניינים שיהיה להם את הידע על תוכנה זו.

תוכנת האילוסטרייטור ליצירת אלמנטים גרפיים

בעבר היה הגרפיקאי מאייר, כיום הוא יכול ליצור אלמנטים גרפיים באמצעות התוכנה המופלאה שנקראת אילוסטרייטור. האילוסטרייטור היא למעשה תוכנה אשר עובדת על וקטורים. היא מאפשרת ליצור צורות גרפיות כיד הדמיון. התוכנה היא כל כך קלילה ונוחה לעבודה שהסטודנטים ללימודי עיצוב גרפי בחדרה אונליין מהבית נהנים מאוד לעבוד איתה. זו למעשה התוכנה המרכזית של מעצבים גרפיים ומכיוון שגם היא שייכת לחברת אדובי, היא למעשה משתלבת נהדר עם עיבודי תמונה שנעשו בפוטושופ. כך לדוגמא אתם יכולים להתחיל עיצוב תמונה בפוטושופ ולעבור עם התמונה לאילוסטרייטור ולהמשיך וליצור. בתוך האילוסטרייטור ניתן ליצור לוגואים, ניתן ליצור איורים לספרים ולמעשה כל אלמנט ויזואלי. כל מה שתצטרכו זה להפעיל את היצירתיות והדמיון.  תוכלו ללמוד קורסים לעיצוב גרפי   אונליין  דרך בית הספר ללימודים מעצבים גרפיים לתעודה בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא  https://hanochso.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

תוכנת האינדיזיין למעצבים גרפיים

תוכנת האינדיזיין היא תוכנה שעיקרה הוא שימוש בכתב. היא משמשת מעצבים גרפיים לעריכה לשונית, עיצוב כתב בגרפיקות שונות וגם היא של חברת אדובי. בעזרת התוכנה הזו מעצבים גרפיים יוצרים עריכת ספרים ועיתונים לדפוס. גם תוכנה זו משתלבת היטב עם שתי התוכנות האחרות שהזכרנו והיא השלמה נהדרת ליצירת כיתוב בפרסומות, באנרים, שלטי חוצות וסלוגנים על גבי הלוגו. שלושת התוכנות הללו מדהימות באפשרויות. אם התוכנות שהזכרנו מעניינות אתכם, ואתם מעוניינים ללמוד אותם ולרכוש מקצוע מבוקש, כנסו לאתר הבא, מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם