קורס גרפיקה לעבודה מהבית – לימודים עיצוב גרפי לעבודות מהבית

מחפשים מקצוע שיאפשר לכם לעבוד בו מהבית? רוצים הכנסה דרך האינטרנט ולא יודעים איך להתחיל? על עולם העיצוב הגרפי שמעתם? בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם טיפים מקצועיים איך אפשר לעבור קורס גרפיקה ועיצוב ולעבוד בו ישירות מהבית. השיעורים בעמוד זה מוסברים בשפה העברית ומאפשרים לכם להבין מה עושים מעצבים גרפיים וכיצד הם עובדים מהבית כדי לתת שירותי גרפיקה ופרסום לחברות ועסקים.

תחום העבודה מהבית בגרפיקה איך זה קורה

חברות ועסקים לא יכולים להתקיים ללא מעצבים גרפיים. מעצבים הגרפים הם אלה שאחראים על כל תהליך השיווק והפרסום ברשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם. במהלך הלימודים תלמדו לתת שירותי גרפיקה ופרסום לחברות ולהבין את הצרכים שלהן כדי להתאים את סגנון העיצוב למטרות האישיות של בעלי העסקים. האם רק פרסום ושיווק הוא מקצוע לגרפיקה? התשובה היא לא. הביקוש העצום מצד חברות הייטק יצר דרישה לפרילנסרים שעובדים מהבית לפרסום ועיצוב מוצרים חדשים שחברות הייטק מפתחות.

לימודי גרפיקה נושאים הנלמדים.

בתקופת הלימודים תלמדו את כל חוקי העיצוב המתאימים כיום ב 2020. תלמדו כיצד לבנות מודעה בהתאם לחוקי העיצוב הגרפי לקומפוזיציה נכונה בשילוב צבעים על פי תורת הצבעים. תלמדו להבין מהו קהל היעד וכיצד מעצב גרפיקה בצורה הנכונה בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי איתם תכינו את כל העיצובים בסגנון פרסומת  

התוכנות הגרפיות הנלמדות.

במסגרת הלימודים תלמדו לעצב גרפיקה מקצועית בתוכנת הפוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין כל תוכנה מסונכרת בסגנון אחר בעולם העיצוב הגרפי והשילוב של כולם מאפשר לכם לעצב פרסומות או מוצרים שונים. במהלך הלימודים תקבלו תרגילים מעשיים כדי לפתח לכם את היצירתיות והכישרון העיצובי. ככל שתתרגלו הרבה תוכלו לבנות תיק עבודות שיפתח לכם דלתות בתעשייה.

תעודות ותארים אין להם חשיבות היום בעיצוב גרפי למה?

זה לא משנה איפה אתם לומדים עיצוב גרפי או אם למדתם את התחום הזה לבד בעצמכם. מה שהלקוחות ומעסיקים רוצים לראות זה אך ורק תיק עבודות ודוגמאות שעשיתם. בתיק עבודות יבדקו כיצד אתם מעבירים עיצוב גרפי בצורה נכונה והאם יש טרנדים חדשים בסגנון העיצוב  שמותאמים למה שקורה היום. ככל שתיק העבודות שלכם יהיה כובש ומשכנע יעבדו איתכם לקוחות ומעסיקים.

איך לומדים גרפיקה דרך האינטרנט?

בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המחשב שלך. במהלך השיעור המורה  יזיז את העכבר ויסביר לך איך להכין גרפיקה פרסומית או כל סגנון אחר. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת סנכרון בין המורה לסטודנט. לימודים  אישיים במתכוננת אישית ופרטית אחד על אחד. לימודים בצורה פרטית מאפשר לסטודנט לקבל יחס ותשומת לב מלאה לכל אורך הקורס מה שיאפשר בסופו של דבר תיק עבודות מקצועי. תוכלו להשאיר פרטים בעמוד זה ונציגי הלימוד יצרו איתכם קשר לקבלת הסברים איך ללמוד מהבית וכמה עולה הקורס.