לימודים מהבית לתעודה מקצועית, בית הספר מגיע עד אליך, כתבה מדהימה איך אפשר ללמוד מהבית למגזר החרדי דתי לנערות שרוצות ללמוד בצורה פרטית ואישית. הכנו במיוחד בשבילכם סרטוני הסבר מה מעצבים גרפיים עושים בחברות הייטק או איך עובדים בגרפיקה מהבית בצורה פרטית. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שאוהב את עולם העיצוב גרפי והאומנות הדיגיטלית. השיעורים נעשו בתוכנות פופולריות שאיתם עובדים גרפיקאים פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין.

קורסים גרפיקה לחרדיות – דתיות – הסטודנטית מקבלת לכל אורך השיעור יחס ותשומת לב מלאים.

לימודים אונליין באינטרנט עם מורה פרטית – בשיטת לימודים אונליין באינטרנט עם מורה פרטית ללימודי תעודה בית הספר שולח תוכנת חיבור לסטודנטית שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המסך של הסטודנטית. במהלך השיעור המורה תסביר מהלכים שונים בעולם העיצוב הגרפי ותזיז את העכבר לסטודנטית. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון  ואוזניות, המורה יכולה להנחות בכל שאלה את הסטודנטית איך לעצב גרפיקה מקצועית. בסיום השיעור המורה תיתן שיעורי-בית ותרגילים כדי לאפשר לסטודנטית לחזור על כל מה שנלמד. התמיכה במהלך השיעור היא לא רק בשיעור עצמו. המורה תתמוך בסטודנטית גם לכל אורך השבוע במידה ויש שאלות. למידה אישית ופרטית מתאפשרת בכל שלב במהלך היום. לימודים פרטיים במתכונת אחד על אחד הסטודנטית מקבלת לכל אורך השיעור יחס ותשומת לב מלאים.

להכין את תיק העבודות שלכם – קורסים גרפיקה לחרדיות – דתיות – לימודי תעודת ותיק עבודות תקבלו תרגילים ושיעורי בית כדי לחזור על החומר.

לחשוב כמעצבים גרפיים מקצועיים – במהלך הלימודים תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים מקצועיים. תלמדו להבין צרכים של לקוחות ואת השפה העיצובית החשובה. תלמדו מה הוא קונספט לעיצוב גרפי ותשתמשו בחוקי העיצוב הגרפי באמצעות התוכנות של חברת אדובי. התוכנות הם רק כלים ולכל אורך הקורס פרטי אחד על אחד לימודי תעודת ותיק עבודות תקבלו תרגילים ושיעורי בית כדי לחזור על החומר. באמצעות שיעורי הבית ומטלות תבנו עיצובים שונים ותכינו את תיק העבודות שלכם. ככל שתתרגלו את החומר בצורה מעמיקה  תוכלו לעצב מהר ולשלוט בתוכנות גרפיות ולעבוד בצורה מקצועית. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולקבל מידע איך ללמוד מהבית או לקבל מידע על עלות הקורסים אחד על אחד.

קורסים גרפיקה לחרדיות – דתיות – בית ספר לעיצוב גרפי לדתיות – תיק עבודות החשיבה קונספטואלית שהכנתם בתקופת הלימודים

החשיבה קונספטואלית כדי לעצב מהר ולשלוט בתוכנות גרפיות ולעבוד בצורה מקצועית. – כיום לקוחות וחברות הייטק או משרדי פרסום לא מעניין אותם איפה למדתם עיצוב או איזה תעודה יש לכם. מה שהם רוצים לראות זה אך ורק את החשיבה קונספטואלית שהכנתם בתקופת הלימודים. יבדקו את סגנון העבודה שלכם ואם העיצובים מתאימים לטרנדים החדשים היום ב 2020. מרבית הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי עובדים מהבית בצורה פרטית אישית ונותנים שירותי גרפיקה ועיצוב ללקוחות בחברות הייטק.

אפשרויות עבודה לאחר סיום הלימודים – לסיכום אפשר לעבוד מהבית ולתת שירותי פרסום ושיווק דרך האינטרנט – סגנונות העבודה לקראת שינוי ב2021

 עלייה במספר המשרות בישראל – מי שאוהבת את עולם העיצוב הגרפי בהחלט תמצא בקריירה זו אינספור אפשרויות קידום לעבודה. הבוגרים מבוקשים מאוד בתעשייה כי יש יותר אפשרויות עבודה לאחר סיום הלימודים. אפשר לעבוד בבתי דפוס הוצאות לאור ובמקביל לתת שירותי גרפיקה ופרסום למשרדי פרסום אינטרנטי או חברות הייטק. הביקוש מצד חברות הייטק יצר עלייה במספר המשרות בישראל. זה לא משנה איפה אתם גרים כל מה שאתם צריכים זה אך ורק קו אינטרנט ובאמצעות האינטרנט המורה יכולה לעבוד ישירות על המסך של הסטודנטית. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולקבל מידע איך ללמוד מהבית או לקבל מידע על עלות הקורסים אחד על אחד.