קורסים גרפיקה ממוחשבת דרך המחשב – פלטפורמות האינטרנטיות ששינו את כל צורת הגלישה

הידעתם שיש ביקוש בתעשיית העיצוב הגרפי ולעבודות מהבית כפרילנסרים? גרפיקאים ומעצבים גרפים מאוד מבוקשים בתעשייה בשנים האחרונות בכתבה הבאה נסביר לכם מה מטרת קורס גרפיקה ממוחשבת וכיצד זה יכול לשפר לכם את החיים. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר על העולם עיצוב גרפי וכיצד מקצועות העתיד הולכים להשתנות לפי הפלטפורמות האינטרנטיות ששינו את כל צורת הגלישה של הצרכנים כיום. השיעורים בעמוד זה נעשו על ידי גרפיקאים מקצועיים שעובדים בחברות הייטק ומלמדים את תחום העיצוב הגרפי וגרפיקה ממוחשבת אונליין.

קורסים גרפיקה ממוחשבת דרך המחשב למה יש ביקוש בתעשיית העיצוב הגרפי?

ביקוש מצד עולם הדפוס ועולם הוצאות לאור – מעצבי גרפיקה משתלבים בחברות וארגונים ועובדים בפלטפורמות המתקדמות ביותר של חברת אדובי. באמצעות השפה הוויזואלית שנלמדת בקורס גרפיקה ממוחשבת הסטודנטים יכולים לתת שירותי פרסום ושיווק לעסקים לקידום המכירות. מעצבי גרפיקה משתלבים בחברות הייטק ועובדים עם מתכנתים לעיצוב אפליקציות וכל מוצר שחברת הייטק מפתחת. הביקוש בשנים האחרונות האחרונות רק הולך וגודל כי עדיין יש ביקוש מצד עולם הדפוס ועולם הוצאות לאור. אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בתחום הדפסה להכנת שלטים ומדבקות היום המצב הוא שונה מאוד ומעצבי גרפיקה הולכים לעבוד בחברות הייטק כי השכר יותר גבוהה.

קורסים גרפיקה ממוחשבת דרך המחשב – מה לומדים בקורס גרפיקה ממוחשבת?

לימודים המקצועיים – מעצבי גרפיקה בלימודים המקצועיים לומדים כיצד לעבוד על הפלטפורמות המתקדמות ביותר של חברת אדובי כדי להשתלב לאחר מכן בתעשייה. התוכנות המקובלות הן פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין איתם אתם מתחילים את הקריירה העיצובית בחברות הייטק. לאחר סיום לימודים אלו הסטודנטים יכולים להמשיך למסלול תקשורת חזותית לבניית אתרים ואפליקציות.

קורסים גרפיקה ממוחשבת דרך המחשב -השפה הגרפית הנלמדת במסלול הלימודים.

תיק העבודות ידבר בשפה הרלוונטית – סטודנטים לגרפיקה ממוחשבת לומדים לעבוד על “היצירה המרבית” עיצוב גרפי מודעות לפיתוח שיווק וקידום יחסי ציבור לעסקים דרך פרסומות. הסטודנטים לומדים לבצע מניפולציות על תמונות בתוכנת הפוטושופ ובמקביל ליצור מיתוג גרפי על ידי צורות וקווים בתוכנת אילוסטרייטור ואינדיזיין. לאחר סיום לימודי תוכנות אלה הסטודנטים לומדים כיצד לעצב חוברות וספרים בתוכנת אינדיזיין. לכל אורך הקורס הסטודנטים מתרכזים בתיק העבודות ויצירת פרסומות שיווקיות להעברת מסרים באמצעות תמונות ואלמנטים ויזואליים. מה שחשוב זה שתיק העבודות ידבר בשפה הרלוונטית המותאם לטרנדים המקובלים כיום במשק.

לימודים מקוונת אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים -איפה לומדים עיצוב גרפי?

שיטת לימודים מקוונת אחד על אחד -ריכוז מכללות ובתי ספר לגרפיקה ועיצוב נמצאים במרכז ישראל חיפה, ירושלים, תל אביב. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימוד אלה תוכלו ללמוד דרך האינטרנט בשיטת לימודים מקוונת אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים. לימודים דרך האינטרנט יספקו לכם תעודה מקצועית ותיק עבודות בקורס.

בית הספר ללימודי מקצועות המולטימדיה  גרפיקה  איך לומדים דרך האינטרנט?

יחס אישי וליווי לכל אורך הקורס – בית הספר ללימודי מקצועות העיצוב  וגרפיקה ממוחשבת מספק מערכת למידה מרחוק שמאפשרת לסטודנט להתחבר ישירות לבית הספר. באמצעות מערכת הלמידה האינטרנטית המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהזיז לו את העכבר תוך הסברים על הפלטפורמה המתקדמת ביותר בתעשייה. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות או בצורת טלפונית מה שמאפשר לסטודנט לקבל יחס אישי וליווי לכל אורך הקורס. בלמידה פרטית אישית במתכונת של שיעורים פרטיים בגרפיקה ממוחשבת אחד על אחד אפשר להספיק הרבה יותר חומר לעומת לימודים בקבוצה.  במהלך השיעור המורה יסביר מהלכים ואם יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור שוב עד שהסטודנטים יבין את כל הנושאים בגרפיקה ממוחשבת.

תוכלו לבקר באתר הבא ולראות את כל סילבוס קורס גרפיקה המלא בעיצוב, תוכלו להשאיר פרטים בקישור ולשוחח עם יועצי הלימודים על מגוון מסלולי הלימוד אונליין מהבית.

 לעצור ולהסביר באותו רגע נושאים שהם לא ברורים  – היתרונות בלימודי גרפיקה פרטיים אחד על אחד לתעודה.

ליווי אישי  – בלימודים פרטים אישיים אחד על אחד הסטודנט מקבל את כל תשומת הלב מה שמאפשר ריכוז מלא בשיעור. בלימודים בקבוצה לא תמיד המורים יכולים לעצור ולהסביר באותו רגע נושאים שהם לא ברורים לעומת לימודים פרטיים אחד על אחד שמאפשרים לסטודנט לשלוט בכל החומר שנלמד. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ותרגילים כדי לפתח את היצירתיות והחשיבה הרחבה. יש ליווי אישי בין שיעור לשיעור ולא רק בשיעור עצמו.

ההשתלבות התעסוקתית בתחום עיצוב וגרפיקה ממוחשבת.

בוגרי לימודי עיצוב גרפי עובדים בחברות הייטק בשיתוף פעולה עם מתכנתים להכנת אתר אינטרנט ואפליקציות. נוכל לראות שמשרדי הפרסום והוצאות לאור מספקים עבודה באופן שוטף למעצבי גרפיקה ומרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום העיצוב וגרפיקה ממוחשבת מהבית כדי לתת שירותי ריטיינר עיצוב גרפי לעסקים וחברות פרטיים.

לסיכום

ככל שעולם האינטרנט ימשיך להתפתח בצורה מהירה מה שקורה היום המעצבים הגרפיים ימשיכו להיות מבוקשים. עולם האינטרנט רק הולך ומתפתח והצרכנים מקבלים את כל המידע אך ורק באמצעות האינטרנט. אם אתם אוהבים את עולם העיצוב בהחלט תמצאו בתחום הגרפיקה הממוחשבת קריירה מדהימה עם התפתחויות בעתיד. גרפיקה ממוחשבת אין ספק שאחד המקצועות בעתיד שימשיך לפרנס מעצבים גרפיים בצורה מדהימה.