רוצה ללמוד מקצוע מעצב גרפי ב2020 ולהתקבל לעבודה בחברות הייטק בישראל

 מחפשים בית ספר ללימודי עיצוב גרפי כדי להתקבל  לעבודה בחברות הייטק בישראל. רוצים להראות תיק עבודות לפני שאתם ניגשים לראיון עבודה? הכנו במיוחד בשבילכם בעמוד זה שיעורי גרפיקה ביוטיוב שיסבירו לכם לקראת מה אתם הולכים בלימודי עיצוב גרפי. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתקבל לעבודה בישראל.

רוצה ללמוד מעצב גרפי? פיתוח יצירתיות בלימודי עיצוב גרפי.

תיק עבודות – בקורס לעיצוב גרפי ישימו איתכם דגש על כיצד אתם חושבים בצורה יצירתית כדי לפרסם עסקים או ליצור כל סגנון של אמנות דיגיטלית. ככל שתיק הדוגמאות שלכם והעבודות שנעשו בתוכנות הדיגיטליות של חברת אדובי יהיה מקצועי תוכלו להתקבל לכל בית ספר לעיצוב או  מקום עבודה בהייטק. תיק עבודות זה הדבר היחידי שיאפשר לכם לפתח את היצירתיות מול למידה אישית אחד על אחד.

איך ללמוד מהבית להיות מעצב גרפי

הפרויקט הסופי צריך להיות איכותי וטוב מכללות לגרפיקה ממוחשבת לכם זמן   – תצטרכו לתרגל את החומר כדי להראות שהבנתם את הכל בצורה טוב

 להכין ספרים וחוברות מול עבודה על קטלוגים שיווקיים. – גרים רחוק מכללות לגרפיקה ממוחשבת? תוכלו ללמוד את המקצוע זה אונליין אחד על אחד מהבית באמצעות מערכת למידה אישית. בית הספר מספק לסטודנט תוכנה שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על תוכנת גרפיקה שיש לסטודנט. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת יחס אישי במהלך השיעור. במהלך הלימודים המורה יראה לכם נושא  ולאחר מכן תצטרכו לתרגל את החומר כדי להראות שהבנתם את הכל בצורה טובה. במידה ויש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור איתכם   עד שתבינו את כל החומר במלואו. בלמידה אישית אחד על אחד תבטיח לכם לקבל את כל היחס ותשומת הלב בשיעור מה שיגרום לפרויקט הסופי להיות איכותי וטוב כי אפשר לשים את הדגש על כל הדברים הקטנים במהלך השיעור.

 אדובי החברה היחידה שאיתה מעצבים גרפיים גרפיקאים עובדים – התוכנות הנלמדות בלימודי גרפיקה למכינות.

 אדובי – חברת אדובי החברה היחידה שאיתה מעצבים גרפיים גרפיקאים עובדים במהלך הלימודים והעבודה לאחר מכן. באמצעות תוכנת פוטושופ תוכלו לגרום לכל תמונה להיות אמנותית ומדהימה. בתוכנת אילוסטרייטור תבנו לוגו עם ציורים דיגיטליים שונים. בתוכנת אינדיזיין תלמדו כיצד להכין ספרים וחוברות מול עבודה על קטלוגים שיווקיים.

מעצבים גרפיקה  קובעים כיצד המוצר יהיה מול שילוב של טיפוגרפיות וצבעוניות שמתאימה לקהל היעד.

תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

זה לא משנה איזה תעודה יש לכם מה שחשוב זה להראות כיצד אתם חושבים כמעצבים – קורס לעיצוב גרפי על מה שמים דגש.

תכני לימוד כיצד לצייר גרפיקה  בבית ספר לעיצוב גרפי תנאי הקבלה הם לראות כיצד אתם חושבים כאמנים אמיתיים. במסלול המכינה יכיל תכני לימוד כיצד לצייר גרפיקה לאו דווקא לעולם הפרסום. בסופו של דבר רוצים לראות שאתם מבינים אומנות ויכולים לבטא רגשות ותחושות דרך אלמנטי ויזואלים בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי.

מחסור עצום במעצבים גרפיים / גרפיקאים תחום עיצוב גרפי הביקוש.

שילוב של טיפוגרפיות וצבעוניות – בעולם העיצוב הגרפי יש מחסור עצום במעצבים גרפיים / גרפיקאים שיעבדו ויתנו שירותי פרסום ושיווק. בעבר רוב הבוגרים היו עובדים אך ורק בעולם הדפוס או אריזות כיום המצב שונה מאוד וחברות הייטק משתמשות במעצבים גרפים כדי לתת עבודה משותפת עם מתכנתים. חברות הייטק מול החדשנות בעולם הטכנולוגי מפתחות מוצרים בלי סוף מה שצריכים שפה עיצובית בפיתוח המוצר. מעצבים גרפיים הם אלה שקובעים כיצד המוצר יהיה מול שילוב של טיפוגרפיות וצבעוניות שמתאימה לקהל היעד.
לסיכום אפשר ללמוד מכינות לעיצוב גרפי במכללות ובתי ספר לגרפיקה או בלמידה אישית אונליין אינטרנטית. בתחום העיצוב והאומנות דיגיטלי זה לא משנה איזה תעודה יש לכם מה שחשוב זה להראות כיצד אתם חושבים כמעצבים ויודעים לבטא את החדשנות מול טרנדים חדשים בעולם העיצוב ב2020