בתי ספר חרדיים ללימודי גרפיקה – לימודי עיצוב גרפי למגזר חרדי דתי – ללמוד בצורה פרטית ואישית ללימודי תעודה

איך אפשר להשתלב ולעבוד בתחום  – הביקוש למעצבים גרפיים חרדיים -דתיים בשנים האחרונות מורגש מאוד ונוכל לראות שמכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת לא מספיקים לעמוד בלחץ שכוח אדם הישראלי דורש. בכתבה הבאה נסביר לכם על הביקוש המסיבי מצד חברות הייטק בתעשייה הישראלית ונסביר לכם איך אפשר להשתלב ולעבוד בתחום.

 שיעורי  גרפיקה ועיצוב עם הסברים מדהימים שנעשו בשפה העברית ביוטיוב

הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר מדהימים שנעשו בשפה העברית ביוטיוב כדי להסביר לכם לקראת מה אתם הולכים. מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בתעשיית הפרסום וההייטק יחדיו ולכן מי שנכנס לעולם זה בהחלט ימצא מקורות פרנסה ואפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות.

בתי ספר חרדיים ללימודי גרפיקה העיצוב הגרפי הביקוש

השינוי המסיבי בטכנולוגיה הישראלית – בעולם העיצוב הגרפי הביקוש למעצבים גרפים מגיע מחברות הייטק בגלל שחברות הייטק מפתחות מוצרים וצריכות לדאוג שהמוצרים יהיו מותאמים לשפה העיצובית בצורה הנכונה. מתכנתים הם לא מעצבים גרפיים כי הם לא למדו את זה במדעי המחשב. בעשור האחרון עצם גידול האפליקציות והשינוי המסיבי בטכנולוגיה הישראלית ובעולם כולו מעצבים גרפיים עובדים בשיתוף פעולה עם ההייטק. כיום יש יותר אפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים ומרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית. עדיין עולם הדפוס חי ונושם ולכן מעצבים גרפיים מעדיפים לעבוד בחברות הייטק שם השכר הגבוה מה שיוצר ביקוש מסיבי מעולם הדפוס והפרסום יחדיו.

הביקוש האדיר מצד חברות הייטק ומשרדי הפרסום בתי ספר חרדיים ללימודי גרפיקה מעצבים

תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים – עקב הביקוש מצד חברות הייטק ומשרדי הפרסום מעצבים נחטפים ישירות לאחר הלימודים וללא ניסיון 17 אלף שח שכר התחלתי. מרבית הבוגרים בתחום זה מעדיפים לעבוד מהבית כפרילנסרים ולתת שירותי גרפיקה ופרסום. בתקופת הלימודים תלמדו את כל השפה העיצובית וכיצד לשווק עסקים  כדי לפרסם באמצעות מודעות שתכינו בלימודים. השפה העיצובית היא תחום מאוד חשוב להצלחה של קמפיין במסע פרסום הוא בהתאם לסגנון העיצוב של המעצבים. תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים בעבודת קומפוזיציות ושילוב של צבעים בהתאם לקהל היעד. כל העיצובים הגרפים נעשים בתוכנות גרפיקה של חברת אדובי החברה בלעדית שמספקת פתרונות ויזואליים למעצבים כיום בעולם.

להמשיך למסלול תקשורת חזותית ולבניית אתרים – בתי ספר חרדיים ללימודי גרפיקה לימודי עיצוב ותוכנות.

בתקופת הלימודים תלמדו לעבוד על התוכנות הפופולריות שאיתם עובדים בחברות היי-טק ומשרד הפרסום של חברת אדובי. תלמדו את פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין ולאחר מכן תוכלו להמשיך למסלול תקשורת חזותית ולבניית אתרים. לכל אורך הקורס תצטרכו לבנות תיק עבודות בגלל שזה הדבר החשוב ביותר לאחר סיום הלימודים. אם תיק העבודות שלכם ידבר את השפה העיצובית תוכלו להתקבל למקומות עבודה במהירות.

איפה לומדים עיצוב גרפי בישראל?

עובדים בחברות היי-טק ומשרד הפרסום של חברת אדובי. – איפה לומדים?

כל מה שצריך לדעת על החשיבה היצירתית והכישרון להכנת פרסומות ומודעות – תחום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית אפשר ללמוד במכללות עיצוב גרפי במרכז או בצפון. יש את האפשרות בלמידה אינטרנטית אונליין ללימודי תעודה ותיק עבודות. באמצעות שיטה  לימודים זו   בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שבאמצעותה מתחברים דרכה ישירות למורים. המורה במהלך השיעור יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהנחות אותו צעד-אחר-צעד איך לעצב גרפיקה בצורה מקצועית. לימודים פרטיים במתכונת אישית אחד על אחד מאפשר לסטודנט לקבל את כל תשומת הלב בשיעור. במהלך השיעורים תבנו תיק עבודות כדי לפתח את החשיבה היצירתית והכישרון להכנת פרסומות ומודעות. תוכלו בעמוד זה להשאיר פרטים בטופס צור קשר ולשוחח עם יועצי הלימודים איך אפשר ללמוד לימודי תעודה בבית ספר לעיצוב גרפי אונליין.